Medewerkers

Vind hier contactgegevens van de BNA-medewerkers.

Secretariaat

marijkeMarijke Zandhuis
directiesecretaresse / bestuurssecretariaat
T +31 20 555 36 21
E mzandhuis@bna.nl

 

gabrielleGabriëlle Fraanje
managementassistent / ondersteuning BNA Onderzoek en BNA Academie
T +31 20 555 36 40
E gfraanje@bna.nl
Twitter @gabriellehf1207

 

Administratie

Hans Snepvangers
hoofd financiële administratie
T +31 20 555 36 27
E hsnepvangers@bna.nl

 

 

Sabrina WillemsSabrina
administratief medewerker
T +31 20 555 36 28
E swillems@bna.nl

Communicatie

Activiteiten o.a.: persvoorlichting, publicaties & campagnes, social media, BNA-websites, BNA Nieuwsbrief, BNA Beste Gebouw van het Jaar.


image5_bewerkt2Renson van Tilborg

senior communicatieadviseur
persvoorlichter
T + 31 20 555 36 22 |+31 68 38 001 81
E rvantilborg@bna.nl

 

Nederland, Amsterdam 9-12-2016 BNA medewerker foto;ineke oostveen

Liselore Zoeteweij
communicatiemedewerker
T +31 20 555 36 80
E lzoeteweij@bna.nl

 

 

Ledenwerving en -communicatie

Just Justa fotografieHedy Otemann
programmamanager
T +31 20 555 36 29
E hotemann@bna.nl

 

 

Netwerkcoördinatie

Activiteiten: opstarten en onderhouden (thematische) netwerken, organiseren bijeenkomsten.

markMark Oldengarm
netwerkcoördinator
T +31 20 555 36 56 | +31 6 113 120 44
E moldengarm@bna.nl
Twitter: @MarkOldengarm

 

Just Justa fotografie

Victor Verhagen
netwerkcoördinator
T +31 20 555 36 57
E vverhagen@bna.nl

 

Beleid

Activiteiten: beleidsontwikkeling en -uitvoering, belangenbehartiging, projecten, dienstverlening, lobbywerk, contacten landelijke overheden, bevordering goed opdrachtgeverschap, technische ontwikkelingen.

wilmaWilma Jansen
senior beleidsadviseur
T +31 20 555 36 55
E wjansen@bna.nl
Twitter: @WilmaJansen

 

joepJoep Habets
bestuurssecretaris en directieadviseur
T +31 20 555 36 31
E jhabets@bna.nl
Twitter: @JoepHabets_BNA

 

jasperJasper Kraaijeveld
beleidsmedewerker markt en ondernemerschap
T +31 20 555 36 43 | +31 62 91 456 66
E jkraaijeveld@bna.nl
Twitter: @jykraaijeveld

 

alexanderAlexander Pastoors
beleidsmedewerker ontwerpproces en techniek
T +31 20 555 36 50
E apastoors@bna.nl
Twitter: @alexpastoors

 

Nederland, Amsterdam 9-12-2016 BNA medewerker foto;ineke oostveen

Michel Geertse
beleidsmedewerker juridische zaken
ook: spreekuur, dekenen, tuchtrecht
T +31 20 555 36 32 | +31 61 99 842 67
E mgeertse@bna.nl

 

BNA Onderzoek

juttaJutta Hinterleitner
programmamanager BNA Onderzoek
T +31 20 555 36 51
E jhinterleitner@bna.nl
Twitter: @BNA_Onderzoek

 

BNA International

Mathias Mathias Lehner
programmamanager BNA International
T +31 205 55 36 79 | +31 6 293 89 113
E mlehner@bna.nl
Twitter: @Mathias_Lehner

 

BNA Academie

Mirjam Hoveijn
programmamanager BNA Academie
T +31 20 555 36 78
E mhoveijn@bna.nl
Twitter: @BNAacademie

 

Directie

Fred-SchoorlFred Schoorl
directeur
T +31 20 555 36 21 (directiesecretaresse)
fschoorl@bna.nl
Twitter: @FredSchoorl

 

Katelijne Prinsenberg

Katelijne Prinsenberg
manager bureau
T +31 20 555 36 81
E kprinsenberg@bna.nl

Laatste nieuws en aankomende events

ma 06 mrt 2017

BNA Live, Zwolle

  • Type: netwerkbijeenkomst
  • Locatie: Schouwburg Odeon, Blijmarkt 25 Zwolle
  • Organisatie: BNA
BNA Live, Zwolle

Nieuws / 22 feb, 2017

Tweede Kamer stemt in met Wet kwaliteitsborging voor het bouwen

Een ruime meerderheid van de Tweede Kamer heeft op 21 februari 2017 ingestemd met het Wetsvoorstel kwaliteitsborging voor het Bouwen (Wkb). Tegen stemden PVV, GroenLinks, Partij voor de Dieren, CU, 50plus, SP en Bontes/Van Klaveren.

Tweede Kamer stemt in met Wet kwaliteitsborging voor het bouwen

Nieuws / 14 feb, 2017

15 februari: BNA dubbel actief op de TU Delft

Morgenavond organiseren de BNA, Synchroon en de studievereniging Argus op de TU Delft een debat over de toekomst van het architectenvak met de drie finalisten van het Next Step Program, onder wie Marc Koehler. Aanmelden

15 februari: BNA dubbel actief op de TU Delft

Nieuws / 14 feb, 2017

Nieuw instrument voor gezonde architectenselecties

Vandaag publiceren de BNA, Architectuur Lokaal en ICSadviseurs  de uitgebreide Richtlijn Gezonde Architectenselecties. Deze richtlijn moet helpen om de negatieve spiraal van oplopende tenderkosten en frustraties te doorbreken. De richtlijn is bedoeld voor opdrachtgevers, bouwmanagers

Nieuw instrument voor gezonde architectenselecties

Nieuws / 09 feb, 2017

6 vragen aan Joep Habets, het geheugen van de BNA

Joep, officieel startte de BNA in 1842, maar er schijnt ook nog een voorloper te zijn geweest, hoe zit dat? In Amsterdam werd in 1819 de Maatschappij tot Aanmoediging der Bouwkunde opgericht. Deze was maar

6 vragen aan Joep Habets, het geheugen van de BNA

Inloggen op BNA

(Sluiten)