Medewerkers

Vind hier contactgegevens van de BNA-medewerkers.

Secretariaat

marijkeMarijke Zandhuis
directiesecretaresse / bestuurssecretariaat
T +31 20 555 36 21
E mzandhuis@bna.nl

 

gabrielleGabriëlle Fraanje
managementassistent / ondersteuning BNA Onderzoek en BNA Academie
T +31 20 555 36 40
E gfraanje@bna.nl
Twitter @gabriellehf1207

 

Administratie

Hans Snepvangers
hoofd financiële administratie
T +31 20 555 36 27
E hsnepvangers@bna.nl

 

 

Sabrina WillemsSabrina
administratief medewerker
T +31 20 555 36 28
E swillems@bna.nl

Communicatie

Activiteiten o.a.: persvoorlichting, publicaties & campagnes, social media, BNA-websites, BNA Nieuwsbrief, BNA Beste Gebouw van het Jaar.


image5_bewerkt2Renson van Tilborg

senior communicatieadviseur
persvoorlichter
T + 31 20 555 36 22 |+31 68 38 001 81
E rvantilborg@bna.nl

 

Nederland, Amsterdam 9-12-2016 BNA medewerker foto;ineke oostveen

Liselore Zoeteweij
communicatiemedewerker
T +31 20 555 36 80
E lzoeteweij@bna.nl

 

 

Ledenwerving en -communicatie

Just Justa fotografieHedy Otemann
programmamanager
T +31 20 555 36 29
E hotemann@bna.nl

 

 

Netwerkcoördinatie

Activiteiten: opstarten en onderhouden (thematische) netwerken, organiseren bijeenkomsten.

markMark Oldengarm
netwerkcoördinator
T +31 20 555 36 56 | +31 6 113 120 44
E moldengarm@bna.nl
Twitter: @MarkOldengarm

 

Just Justa fotografie

Victor Verhagen
netwerkcoördinator
T +31 20 555 36 57
E vverhagen@bna.nl

 

Beleid

Activiteiten: beleidsontwikkeling en -uitvoering, belangenbehartiging, projecten, dienstverlening, lobbywerk, contacten landelijke overheden, bevordering goed opdrachtgeverschap, technische ontwikkelingen.

wilmaWilma Jansen
senior beleidsadviseur
T +31 20 555 36 55
E wjansen@bna.nl
Twitter: @WilmaJansen

 

joepJoep Habets
bestuurssecretaris en directieadviseur
T +31 20 555 36 31
E jhabets@bna.nl
Twitter: @JoepHabets_BNA

 

jasperJasper Kraaijeveld
beleidsmedewerker markt en ondernemerschap
T +31 20 555 36 43 | +31 62 91 456 66
E jkraaijeveld@bna.nl
Twitter: @jykraaijeveld

 

alexanderAlexander Pastoors
beleidsmedewerker ontwerpproces en techniek
T +31 20 555 36 50
E apastoors@bna.nl
Twitter: @alexpastoors

 

Nederland, Amsterdam 9-12-2016 BNA medewerker foto;ineke oostveen

Michel Geertse
beleidsmedewerker juridische zaken
ook: spreekuur, dekenen, tuchtrecht
T +31 20 555 36 32 | +31 61 99 842 67
E mgeertse@bna.nl

 

BNA Onderzoek

juttaJutta Hinterleitner
programmamanager BNA Onderzoek
T +31 20 555 36 51
E jhinterleitner@bna.nl
Twitter: @BNA_Onderzoek

 

BNA International

Mathias Mathias Lehner
programmamanager BNA International
T +31 205 55 36 79 | +31 6 293 89 113
E mlehner@bna.nl
Twitter: @Mathias_Lehner

 

BNA Academie

Mirjam Hoveijn
programmamanager BNA Academie
T +31 20 555 36 78
E mhoveijn@bna.nl
Twitter: @BNAacademie

 

Directie

Fred-SchoorlFred Schoorl
directeur
T +31 20 555 36 21 (directiesecretaresse)
fschoorl@bna.nl
Twitter: @FredSchoorl

 

Katelijne Prinsenberg

Katelijne Prinsenberg
manager bureau
T +31 20 555 36 81
E kprinsenberg@bna.nl

Laatste nieuws en aankomende events

Nieuws / 21 mrt, 2017

Reactie BNA op conflict aanbesteding Naturalis

Algemeen standpunt BNA Een gerealiseerd gebouw heeft een gebruiksfunctie. Vanuit dit gebruik kan aanpassing, uitbreiding of zelfs herontwikkeling noodzakelijk zijn. Van de opdrachtgever mag worden verwacht dat hij zorgvuldig omgaat met de integriteit van het oorspronkelijk ontwerp

Reactie BNA op conflict aanbesteding Naturalis

Nieuws / 20 mrt, 2017

Negen gebouwen in de race voor de titel Beste Gebouw van het Jaar 2017

Na een rondgang door heel Nederland langs 21 geselecteerde gebouwen (uit 113 inzendingen) heeft de jury 9 gebouwen genomineerd, verdeeld over 4 categorieën. De Jurywinnaar, Publiekswinnaar, Categoriewinnaars en Eervolle Vermeldingen voor BNA Beste Gebouw van het

Negen gebouwen in de race voor de titel Beste Gebouw van het Jaar 2017

Nieuws / 20 mrt, 2017

Notitie Ruimte, water en ontwerp aangeboden

BNA Onderzoek en het voormalig DOP van het ministerie IenM vroegen een aantal ontwerpers mee te denken over de ruimtelijke benadering van de wateropgave. Het daaruit voortgekomen pleidooi voor een integrale aanpak van de wateropgave is aangeboden aan Hermen Borst, directeur Staf Deltacommissaris

Notitie Ruimte, water en ontwerp aangeboden

Nieuws / 17 mrt, 2017

Primeur: BNA presenteert toonaangevende bureaus op vastgoedbeurs Mipim in Cannes

Tijdens de internationaal gerenommeerde vastgoedbeurs Mipim (14-17 maart 2017) komen investeerders, overheden en potentiële opdrachtgevers bij elkaar in het Franse Cannes. Voor het eerst presenteert de BNA in haar hoedanigheid als Royal Institute of Dutch

Primeur: BNA presenteert toonaangevende bureaus op vastgoedbeurs Mipim in Cannes

Inloggen op BNA

(Sluiten)