Colleges en dekenen

Contactgegevens College van Toezicht, Raad van Beroep en dekenen BNA.

Het College van Toezicht houdt toezicht op de wijze waarop de leden van de BNA hun beroep uitoefenen en de gedragsregels in acht nemen. Het College bestaat uit leden van de BNA. De voorzitter en secretaris zijn onafhankelijke juristen. Het College van Toezicht neemt  klachten in eerste aanleg in behandeling. De behandeling in beroep vindt plaats bij de Raad van Beroep.

College van toezicht
Juristen: mr. Leo Spigt (voorzitter), mr. Annerie Smolders (secretaris), mr. Esther Hoogstraate (secre-
taris).
Leden: Pierre Maas, Freerk Hoekstra, Roelof Gortemaker en Daniëlle Segers
Secretariaat: Marijke Zandhuis: cvt@bna.nl

Raad van beroep
Juristen: mr. Kees Streefkerk (voorzitter), mr. Wouter Post (secretaris)
Leden: Caroline Bijvoet, Hans Goverde en Hans van den Dobbelsteen
secretariaat: W. (Wouter) Post; post@sixadvocaten.nl

Secretariaat:
Anthea Vlasman
avlasman@bna.nl
T 020 555 3631

Secretariaat Raad van Beroep:
post@sixlegal.nl

Dekenen

Noord-Holland
Peter van der Laan – info@peterlaan.nl
Peter Sas – petersas@petersasarchitecten.nl

Utrecht
Jan Griffioen – jan.griffioen@griffioenarchitecten.nl

Drenthe
Pieter Brink – pieterbrink@bureaubeno.nl

Flevoland
vacature

Friesland
Hylko Zwart – hg.zwart@vmez.nl

Gelderland
Ronald Plug – ronald@plug-innovatie.nl
Gerhard Simonetti – gsimonetti@ds41.nl

Groningen
Wicher van der Wal – info@walarchitecten.nl

Zuid-Holland
Dirk van Bodegom – d.j.vanbodegom@inter.nl.net
Hans de Moor – h.de.moor@spring-architecten.nl

Noord-Brabant
Ernst Joosten – ernst@ernst-architect.nl
Frank van Dillen – frank@mbvda.nl

Limburg
Henk Verheij – verheijarch@hetnet.nl

Overijssel
Guus Zeilemaker – zeillemaker@phi-architectuur.nl
Rob Moritz –  robmoritz@19hetatelier.nl

Zeeland
Guus van Bebber – vanbebber@architectenalliantie.nl

 

 

Algemeen: Laatste BNA nieuws

Inloggen op BNA

(Sluiten)