Medewerkers

Vind hier contactgegevens van de BNA-medewerkers.

Secretariaat

marijkeMarijke Zandhuis
directiesecretaresse / bestuurssecretariaat
T +31 20 555 36 21
E mzandhuis@bna.nl

 

gabrielleGabriëlle Fraanje
managementassistent / ondersteuning BNA Onderzoek en BNA Academie
T +31 20 555 36 40
E gfraanje@bna.nl
Twitter @gabriellehf1207

 

Administratie

Hans Snepvangers
hoofd financiële administratie
T +31 20 555 36 27
E hsnepvangers@bna.nl

 

 

Sabrina WillemsSabrina
administratief medewerker
T +31 20 555 36 28
E swillems@bna.nl

Communicatie

Activiteiten o.a.: persvoorlichting, publicaties & campagnes, social media, BNA-websites, BNA Nieuwsbrief, BNA Beste Gebouw van het Jaar.


image5_bewerkt2Renson van Tilborg

senior communicatieadviseur
persvoorlichter
T + 31 20 555 36 22 |+31 68 38 001 81
E rvantilborg@bna.nl

 

Stewart Leiwakabessij
communicatiemedewerker
T +31 20 555 36
E sleiwakabessij@bna.nl

 

 

Ledenwerving en -communicatie

Just Justa fotografieHedy Otemann
programmamanager
T +31 20 555 36 29
E hotemann@bna.nl

 

 

Netwerkcoördinatie

Activiteiten: opstarten en onderhouden (thematische) netwerken, organiseren bijeenkomsten.

markMark Oldengarm
netwerkcoördinator
T +31 20 555 36 56 | +31 6 113 120 44
E moldengarm@bna.nl
Twitter: @MarkOldengarm

 

Just Justa fotografie

Victor Verhagen
netwerkcoördinator
T +31 20 555 36 57
E vverhagen@bna.nl

 

Beleid

Activiteiten: beleidsontwikkeling en -uitvoering, belangenbehartiging, projecten, dienstverlening, lobbywerk, contacten landelijke overheden, bevordering goed opdrachtgeverschap, technische ontwikkelingen.

wilmaWilma Jansen
senior beleidsadviseur
T +31 20 555 36 55
E wjansen@bna.nl
Twitter: @WilmaJansen

 

joepJoep Habets
bestuurssecretaris en directieadviseur
T +31 20 555 36 31
E jhabets@bna.nl
Twitter: @JoepHabets_BNA

 

jasperJasper Kraaijeveld
beleidsmedewerker markt en ondernemerschap
T +31 20 555 36 43 | +31 62 91 456 66
E jkraaijeveld@bna.nl
Twitter: @jykraaijeveld

 

alexanderAlexander Pastoors
beleidsmedewerker ontwerpproces en techniek
T +31 20 555 36 50
E apastoors@bna.nl
Twitter: @alexpastoors

 

Nederland, Amsterdam 9-12-2016 BNA medewerker foto;ineke oostveen

Michel Geertse
beleidsmedewerker juridische zaken
ook: spreekuur, dekenen, tuchtrecht
T +31 20 555 36 32 | +31 61 99 842 67
E mgeertse@bna.nl

 

BNA Onderzoek

juttaJutta Hinterleitner
programmamanager BNA Onderzoek
T +31 20 555 36 51
E jhinterleitner@bna.nl
Twitter: @BNA_Onderzoek

 

BNA International

Mathias Mathias Lehner
programmamanager BNA International
T +31 205 55 36 79 | +31 6 293 89 113
E mlehner@bna.nl
Twitter: @Mathias_Lehner

 

BNA Academie

Mirjam Hoveijn
programmamanager BNA Academie
T +31 20 555 36 78
E mhoveijn@bna.nl
Twitter: @BNAacademie

 

Directie

Fred-SchoorlFred Schoorl
directeur
T +31 20 555 36 21 (directiesecretaresse)
fschoorl@bna.nl
Twitter: @FredSchoorl

 

Katelijne Prinsenberg

Katelijne Prinsenberg
manager bureau
T +31 20 555 36 81
E kprinsenberg@bna.nl

Algemeen: Laatste BNA nieuws

di 27 jun 2017

Internationale Topspelers in Duurzaamheid

  • Type: netwerkbijeenkomst
  • Locatie: NEC, Nederlandse Export Combinatie, Zielhorsterweg 53, 3813 ZX Amersfoort (tegenover station Amersfoort Schothorst)
  • Organisatie: BNA International
  • Onderwerp: BNA International Duurzame ontwikkeling
Internationale Topspelers in Duurzaamheid

Nieuws / 13 jun, 2017

40 % BNA-bureaus werkt bewust aan innovatie

Vier van de tien architectenbureaus werken actief aan innovaties van producten, diensten en processen. Zij besteden gemiddeld 10% van hun omzet aan innovatie, waarbij kleine bureaus 13% en grote bureaus op 5% van hun omzet

40 % BNA-bureaus werkt bewust aan innovatie

Nieuws / 12 jun, 2017

Akkoord nieuwe cao architectenbranche

Op 6 juni is de ledenraadpleging afgerond en hebben alle cao-partijen (BNA, FNV, CNV, de Unie) definitief ingestemd met...

Akkoord nieuwe cao architectenbranche

Inloggen op BNA

(Sluiten)