BNA Kringen

In 2017 gaan de BNA Kringen over in BNA Lokale Netwerken. Vanaf 1 juli 2017 vindt u op de Netwerken-pagina nieuws en geplande activiteiten van de Lokale Netwerken.

Activiteiten
Het voeren van overleg met de lokale overheden is een belangrijke taak van de kringen, naast het voeden en uitdragen van het centrale beleid van de vereniging. Daarnaast organiseren kringen activiteiten voor hun leden, vaak gericht op collegiaal contact en vakinhoudelijk debat. Ook excursies, bezoeken aan gebouwen, lokale prijsvragen en activiteiten in het kader van de Dag van de Architectuur staan vaak op de agenda.

Kring Alkmaar
Voorzitter: Ruben Wennekers
Secretaris: Henk Luttje
Penningmeester: Harry van Wilsem
Bestuursleden: Matthijs Hesta, Nanine Carree, Ron Vendrig
Deken: Peter Laan, E info@peterlaan.nl

Secretariaat: BNA Kring Alkmaar, P/a Architektenburo Bob Nieuweboer BNA, Graanmarkt 5c, 1681 PA Zwaagdijk, T 0228-528644, E alkmaar@bna-kringen.nl

Kring Amsterdam-Kennemerland
Voorzitter: Wilco van Oosten
Secretaris: Harvey Otten
Penningmeester: Rozemarijn de Jong
Bestuursleden: Jannie Vinke en Jaap Walvisch
Deken: Peter Sas, E petersas@petersasarchitecten.nl

Secretariaat: BNA Kring Amsterdam-Kennemerland, P/a Harvey Otten architectuur en stedenbouw, Pedro de Medinalaan 87b, 1086 XP Amsterdam, T 06 – 21276432, E mail@bnakringamsterdam.ning.com

Kring Centrum
Voorzitter: Jan Jonkers
Secretaris: ir. Jeroen Back
Penningmeester: Beate Vlaanderen
Bestuursleden: Hans Verhoeven en Jan Jonkers
Deken: Jan Griffioen, E jan.griffioen@griffioenarchitecten.nl

Secretariaat: BNA Kring Centrum, P/a JHK Architecten, Postbus 3328, 3502 GH Utrecht. T 06 521 71 399, E centrum@bna-kringen.nl

 

Kring Drenthe
Waarnemend voorzitter: Hendrik Klinkhamer
Secretaris: Bert Pepping
Penningmeester: Jan Steffens
Deken: Pieter Brink, E pieterbrink@bureaubeno.nl

Secretariaat: BNA Kring Drenthe, Dhr. B. Pepping, secretaris – P/a Valtherlaan 214, 7815 BH Emmen, E drenthe@bna-kringen.nl

Kring Friesland
Voorzitter: Doeke van Wieren
Secretaris: Jan-Otto Schilstra
Penningmeester: Teunis Vonk
Bestuursleden: Jan Tromp, Robert Landstra en Lolke Wijtsma
Deken: Hylko Zwart, E hg.zwart@vmez.nl

Secretatiaat: BNA Kring Friesland, dhr. J.O. Schilstra, secretaris – P/a Penta Architekten b.v., Bolswardervaart 3, 8862 SE Harlingen, T 0517 43 00 44, E friesland@bna-kringen.nl

Kring Gelre
Voorzitter: Martin-Paul Neys
Secretaris: Vincent Schreurs
Penningmeester: Wil Janssen
Bestuursleden: Edgar Hogeboom, Anke Janssen-Groesbeek, Jan Tenback
Deken: Gerhard Simonetti, E gsimonetti@ds41.nl

Secretariaat: BNA Kring Gelre, P/a Architectenbureau Vincent Schreurs, Stationsstraat 35, 7122 AS Aalten, T 06 51 04 01 04, E info@bnagelre.nl,

Kring Groningen
Deken: Wicher van der Wal, E info@walarchitecten.nl

Kring Haaglanden
Voorzitter: Dennis Hofman
Secretariaat: Hanneke Schiphorst
Penningmeester: Casper Vos
Bestuursleden: Marieke Bedaux, Tijmen Huetink, Berit Piepgras, Tonko Leemhuis
Deken: Dirk van Bodegom, d.j.vanbodegom@inter.nl.net

Secretariaat: BNA Kring Haaglanden, Mevr. H. Schiphorst, secretaris Suezkade 116, 2517 CB Den Haag, T 06 181 392 32, E haaglanden@bna-kringen.nl 

Kring ’s-Hertogenbosch
Voorzitter: Robin Janicki
Secretaris: Remco van der Pluijm
Penningmeester: Jan Marcus
Bestuurslid: Xander Vermeulen Windsant
Deken: Frank van Dillen, frank@mbvda.nl

Secretariaat: BNA Kring ‘s-Hertogenbosch E denbosch@bna-kringen.nl 

Kring Midden-Brabant
Voorzitter: Monique Groenen
Secretaris: Ed Bergers
Penningmeester: Niels Drijvers
Bestuursleden: Herman van Berkum, Dirk van de Pol en Jeroen Weijers
Deken: vacature

Secretariaat: BNA Kring Midden-Brabant, Postbus 445, 5000 AK Tilburg, T 013 544 23 26, E mbrabant@bna-kringen.nl 

Kring Noord- en Midden-Limburg
Voorzitter: Johan Driessen
Secretaris: Piet Laumans
Penningmeester: Harold Laenen
Bestuurslid: Geert-Jan Kwaspen
Deken: Frans Vandehoek, E frans@vandehoek.com

Secretariaat: BNA Kring Noord- en Midden-Limburg, P/a Antoniuslaan 68, 5921 KE Venlo, T 077 382 91 41, E nmlimburg@bna-kringen.nl

Kring Rijnland
Voorzitter: Wiebe van Houten
Secretaris: René Souverijn
Penningmeester: Tycho Vos
Bestuursleden: Wytse de Winter, Arie Korbee, Max Hoffer
Deken: Henri Stol, E henristol@gmail.com

Secretariaat: BNA Kring Rijnland, Dhr. R. Souverijn, secretaris – P/a Venus 47
2221 JG Katwijk ZH
T, T 06 10 17 04 09
, E rijnland@bna-kringen.nl

Kring Rijnmond
Voorzitter: Liesbeth Brink
Secretaris: Femke Feenstra
Penningmeester: Tjerk van de Wetering
Bestuursleden: Sander Nelissen, Maarten Polkamp en Pim Pompen
Deken: Hans de Moor, E h.de.moor@spring-architecten.nl

Secretariaat: DJGA, t.a.v. Femke Feenstra, postbus 51113, 3007 GC  Rotterdam, E rijnmond@bna-kringen.nl

Kring Stedendriehoek
Voorzitter: Anet Schurink
Secretaris: Marcia Mulder
Penningmeester: Marcia Mulder
Bestuursleden: Stephen Warren, Anet Schurink (regiocommissie)
Deken: Ronald Plug, E ronald@plug-innovatie.nl

Secretariaat: BNA Kring Stedendriehoek, P/a Architectenbureau 52Noord, Ter Stegestraat 4, 8121XC Olst, T 0570 642635, E stedendriehoek@bna-kringen.nl

Kring Twente
Voorzitter: Marieke Blanken
Secretaris: Richard Brok
Penningmeester: Nnb
Bestuurslid: Anja Meerhoff (regiocommissie), Mirre Kokeler
Deken: Guus Zeillemaker, E zeillemaker@phi-architectuur.nl

Secretariaat: BNA Kring Twente, P/a MAS Architectuur, Postbus 549, 7550 AM Hengelo (Ov), T 074 250 54 53, E twente@bna-kringen.nl

Kring West-Brabant
Voorzitter: Dennis de Poorter
Penningmeester: Arend Groenewegen
Secretaris: Dennis de Poorter
Deken: Rob van den Bergh, E rob.vandenbergh@vandenbergharchitecten.nl

Secretariaat: BNA Kring West-Brabant, P/a Marijke Meustraat 110, 4818 LW Breda, T 076 521 80 73, E wbrabant@bna-kringen.nl

Kring Zeeland
Voorzitter: Jovita Dorigo
Secretaris: Herwig Minnen
Penningmeester: Jean-Paul Janse
Bestuursleden: Marco Bouwman, Nico Fierloos
Deken: Guus van Bebber, E vanbebber@architectenalliantie.nl

Secretariaat: BNA Kring Zeeland, Dhr. H. Minnen, secretaris – P/a Architecten Alliantie De Putter Van Bebber Minnen, Kloetingseweg 46, 4462 BA Goes, T 0113 22 93 56, F 0113 22 77 43, E zeeland@bna-kringen.nl

Kring Zuid-Limburg
Voorzitter: Harold Janssen
Secretaris: Jos Nijssen
Penningmeester: Roel Graven
Bestuursleden: Hilde van Dijk, Jac Hendrix
Deken: Frans Vandehoek, E frans@vandehoek.com

Secretariaat: BNA Kring Zuid-Limburg, Aesculaapstraat 6, 6216 CM Maastricht, T 046 475 14 83, E j.nijsen@hvna.nl

Kring Zuidoost-Brabant
Voorzitter: Jaap Krantz
Secretaris: Maarten de Kok
Penningmeester: Stephen Goth
Deken: Hans de Mare, E info@mare-archenadv.nl

Secretariaat: BNA Kring Zuidoost-Brabant, P/a St.Odastraat 22, 5614 AM Eindhoven, E zobrabant@bna-kringen.nl

Kring Zwolle
Voorzitter: Nnb
Secretaris: Ralph Willemsen (regiocommissie)
Deken: Rob Moritz, E robmoritz@19hetatelier.nl

Secretariaat: BNA Kring Zwolle
zwolle@bna-kringen.nl

Algemeen: Laatste BNA nieuws

di 24 okt 2017

BNA Compact #6 – Samenwerken

  • Type: netwerkbijeenkomst
  • Locatie: Erasmuslaan 5, Utrecht
  • Onderwerp: BNA Netwerken
BNA Compact #6 – Samenwerken

do 26 okt 2017

Exploring Circular Architecture

  • Locatie: Natlab, Kastanjelaan 500 Eindhoven
  • Organisatie: CIRCO ism BNA
  • Onderwerp: BNA Netwerken Duurzame ontwikkeling
Exploring Circular Architecture

Nieuws / 03 jan, 2017

Bureaus verwachten lichte stijging aantal medewerkers in 2017

Een kwart van de architectenbureaus verwacht een stijging van het aantal medewerkers. Bijna zeven van de tien bureaus schat in dat het aantal medewerkers ongeveer gelijk blijft. Dat blijkt uit de BNA Conjunctuurmeting najaar 2016, die

Bureaus verwachten lichte stijging aantal medewerkers in 2017

Nieuws / 23 nov, 2016

BNA lanceert Richtlijn Gezonde Architectenselecties

Vandaag publiceert de BNA de Richtlijn Gezonde Architectenselecties. Doel van de richtlijn is de financiële en creatieve uitputtingsslag van de architectenbranche een halt toe te roepen. Fred Schoorl, BNA-directeur: “Gemeenten, scholen, het rijk, aannemers ondersteunen

BNA lanceert Richtlijn Gezonde Architectenselecties

Nieuws / 16 nov, 2016

Architectenbranche optimisme en kwetsbaarheid

Concurrentiedruk, rol en schaalgrootte bureaus bepalen verdienkracht Bijna de helft van de architectenbureaus verwacht voor heel 2017 een stijging van de omzet en het aantal opdrachten. Dit blijkt uit de recente BNA Conjunctuurmeting najaar 2016.

Architectenbranche optimisme en kwetsbaarheid

Nieuws / 15 nov, 2016

Praat mee over de cao inzet van de BNA

De huidige cao loopt tot en met 28 februari 2017. Begin 2017 starten de onderhandelingen over een nieuwe cao. De BNA wil de nieuwe cao zo vormgeven dat bureaus goed kunnen blijven inspelen op de

Praat mee over de cao inzet van de BNA

Inloggen op BNA

(Sluiten)